HAKKIMIZDA

HİLTAR, 2010 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Kendi kurduğu tesisinde Organik - organomineral sıvı ve granül gübre üreticisi olarak tarım sektörüne hizmet vermektedir.

 

Şirketimizin, başarılı gübre üretim geçmişinden kaynaklı ve yurtdışında aldığı eğitimlerle birlikte Türk tarımının ihtiyaç duyduğu organik - organomineral (Granül-Toz-Sıvı) gübre üretim teknolojileri ve projelerini geliştirerek 2016 yılında deneyimli mühendis kadrosuyla Eskişehir’deki 10.000 m² lik fabrikasında %100 yerli imalata başlamıştır.

 

Her tür gübre üretim prosesine uygun (Kompost ve Leonardit kaynaklı Organik-Organomineral) yaptığı ARGE çalışmaları sonucunda makine tasarımı ve tesis kurulumu hususunda kendisini optimum geliştirmiştir.

 

Deneyimli mühendis kadromuz, gübre üretim sektöründe yeni teknolojilere açık teknik çözümler üreterek, Biyogaz çıktısı olan Komposttan elde edilen Organik ve Organomineral Granül ve Sıvı gübre üretim tesisini kurarak HİLTAR’ı sektörünün öncü kuruluşlarından biri konumuna getirmiştir.

VİZYON MİSYON

MİSYONUMUZ

 

Türk tarımında ihtiyaç duyulan, her türlü Organik ve Organomineral gübrelerin üretilmesi için gerekli olan makine-ekipman, mühendislik ve son teknolojik bilgilere göre projelendirerek imalatının yapılmasıdır.

 

VİZYONUMUZ

 

Sürekli kendini geliştirip yenileyen yapısıyla ülkemize katma değer sağlayan firma olmak.

KALİTE